Macoocoo - Knockout Tournament

2015 Rathbones National Schools Lacrosse Championships
Schedule
27th Feb - 3rd Mar 2015

 
U19A Championship - Cup
       
St Catherine's U19A 4
 
Match #25: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 1
St Catherine's U19A 5
   
Match #33: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 1
Downe House U19A 1
St Catherine's U19A 3
   
Match #37: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 1
St Paul's Girls School U19A 3
 
Match #26: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 2
St Paul's Girls School U19A 1
 
Berkhamsted School U19A 1
Wycombe Abbey U19A 4
   
Match #39: Sat 28th Feb 16:30
Pitch 1
Haberdashers Monmouth U19A 3
 
Match #27: Sat 28th Feb 13:23
Pitch 1
Haberdashers Monmouth U19A 2
   
Match #34: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 2
Caterham School U19A 2
Wycombe Abbey U19A 4
 
Putney High School U19A 2
 
Match #28: Sat 28th Feb 13:23
Pitch 2
Wycombe Abbey U19A 4
 
Wycombe Abbey U19A 4
Wycombe Abbey U19A
Moreton Hall School U19A 4
 
Match #29: Sat 28th Feb 13:46
Pitch 1
Moreton Hall School U19A 3
   
Match #35: Sat 28th Feb 14:55
Pitch 1
Godolphin School U19A 1
Guildford High School U19A 2
   
Match #38: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 2
St Swithun's U19A 1
 
Match #30: Sat 28th Feb 13:46
Pitch 2
Guildford High School U19A 4
 
Guildford High School U19A 4
Lady Eleanor Holles School U19A 0
St Helen and St Katharine U19A 3
 
Match #31: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 1
St Helen and St Katharine U19A 0
   
Match #36: Sat 28th Feb 14:55
Pitch 2
North London Collegiate School U19A 0
Lady Eleanor Holles School U19A 3
Cheltenham Ladies College U19A 1
 
Match #32: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 2
Lady Eleanor Holles School U19A 2
Lady Eleanor Holles School U19A 5
 
U19A Division 1 - Cup
       
Benenden School U19A 4
 
Match #25: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 3
Benenden School U19A 7
   
Match #33: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 3
Birkenhead School U19A 1
Benenden School U19A 2
   
Match #37: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 3
The Royal School U19A 4
 
Match #26: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 4
The Royal School U19A 0
 
St Albans High School for Girls U19A 3
Benenden School U19A 3
   
Match #39: Sat 28th Feb 16:05
Pitch 3
St Bartholomew's School U19A 4
 
Match #27: Sat 28th Feb 13:23
Pitch 3
St Bartholomew's School U19A 0
   
Match #34: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 4
Queen Margaret's School U19A 2
Malvern St James U19A 1
 
St George's Harpenden U19A 1
 
Match #28: Sat 28th Feb 13:23
Pitch 4
Malvern St James U19A 4
 
Malvern St James U19A 5
Benenden School U19A
Haberdashers Askes School for Girls U19A 1
 
Match #29: Sat 28th Feb 13:46
Pitch 3
St Mary's Calne U19A 0
   
Match #35: Sat 28th Feb 14:55
Pitch 3
St Mary's Calne U19A 3
Bedford Girls U19A 2
   
Match #38: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 4
Bedford Girls U19A 3
 
Match #30: Sat 28th Feb 13:46
Pitch 4
Bedford Girls U19A 1
 
Bolton School U19A 2
Bedford Girls U19A 0
Walthamstow Hall U19A 4
 
Match #31: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 3
Walthamstow Hall U19A 1
   
Match #36: Sat 28th Feb 14:55
Pitch 4
Westonbirt School U19A 0
Queen Anne's Caversham U19A 1
Glenalmond College U19A 1
 
Match #32: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 4
Queen Anne's Caversham U19A 2
Queen Anne's Caversham U19A 4
 
U19A Division 2 - Cup
       
Sherborne Girls School U19A 3
 
Match #25: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 5
Sherborne Girls School U19A 5
   
Match #33: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 5
St James' Senior Girls School U19A 1
Sherborne Girls School U19A 2
   
Match #37: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 5
St Catherine's School U19C 3
 
Match #26: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 7
St Catherine's School U19C 2
 
The King's School Canterbury U19A 2
Harrogate Ladies College U19A 1
   
Match #39: Sat 28th Feb 16:05
Pitch 5
Marlborough College U19A 7
 
Match #27: Sat 28th Feb 13:23
Pitch 5
Marlborough College U19A 1
   
Match #34: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 7
St Helen's School Northwood U19A 1
Harrogate Ladies College U19A 3
 
Coloma Convent Girls School U19A 1
 
Match #28: Sat 28th Feb 13:23
Pitch 7
Harrogate Ladies College U19A 4
 
Harrogate Ladies College U19A 2
Stowe School U19A
Rendcomb College U19A 5
 
Match #29: Sat 28th Feb 13:46
Pitch 5
Rendcomb College U19A 6
   
Match #35: Sat 28th Feb 14:55
Pitch 5
Benenden School U19C 1
Rendcomb College U19A 2
   
Match #38: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 7
Fettes College U19A 0
 
Match #30: Sat 28th Feb 13:46
Pitch 7
Loretto School U19A 0
 
Loretto School U19A 3
Stowe School U19A 4
Haileybury U19A 0
 
Match #31: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 5
Heathfield School U19A 1
   
Match #36: Sat 28th Feb 14:55
Pitch 7
Heathfield School U19A 5
Stowe School U19A 3
Charterhouse School U19A 0
 
Match #32: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 7
Stowe School U19A 7
Stowe School U19A 4
 
U19A Division 3 - Cup
     
St George's Ascot U19A 2
 
Match #13: Sat 28th Feb 13:00
Pitch 8
St George's Ascot U19A 7
   
Match #17: Sat 28th Feb 14:32
Pitch 8
bye 0
St George's Ascot U19A 3
   
Match #19: Sat 28th Feb 15:30
Pitch 8
Abbots Hill School U19A 0
 
Match #16: Sat 28th Feb 14:09
Pitch 8
St Swithun's U19C 1
 
St Swithun's U19C 7