KL Tigers International Rugby 10's 2023
|
Under 18 - Cup |
---|
Dragons U18 | 5 | ||||||
Match #32: Sun, 12 Feb, 12:30 (Match #32: Sun, 12 Feb, 12:30) | |||||||
KL Tigers - U18 | |||||||
KL Tigers - U18 | 22 | ||||||
Under 18 - Plate |
---|
SCC Academy U18 | 5 | ||||||
Match #31: Sun, 12 Feb, 12:15 (Match #31: Sun, 12 Feb, 12:15) | |||||||
Semashur Zealord U18 | |||||||
Semashur Zealord U18 | 12 | ||||||
Under 18 - Bowl |
---|
Cobrats U18 | 5 | ||||||
Match #30: Sun, 12 Feb, 12:00 (Match #30: Sun, 12 Feb, 12:00) | |||||||
InterGomb U18 | |||||||
InterGomb U18 | 7 | ||||||
Under 18 - Shield |
---|
Sekolah Menengah Sains Tuanku Munawir | 28 | ||||||
Match #29: Sun, 12 Feb, 11:45 (Match #29: Sun, 12 Feb, 11:45) | |||||||
Sekolah Menengah Sains Tuanku Munawir | |||||||
Panthers 11 U18 | 0 | ||||||
Under 16 - Cup |
---|
Western Heights High School U16 | 17 | ||||||
Match #50: Sun, 12 Feb, 14:30 (Match #50: Sun, 12 Feb, 14:30) | |||||||
Western Heights High School U16 | |||||||
Dragons U16 | 10 | ||||||
Under 16 - Plate |
---|
Centaurs U16 | 0 | ||||||
Match #49: Sun, 12 Feb, 14:15 (Match #49: Sun, 12 Feb, 14:15) | |||||||
KL Tigers Red U16 | |||||||
KL Tigers Red U16 | 12 | ||||||
Under 16 - Bowl |
---|
Semashur Zealord U16 | 17 | ||||||
Match #48: Sun, 12 Feb, 14:00 (Match #48: Sun, 12 Feb, 14:00) | |||||||
Semashur Zealord U16 | |||||||
Tanglin Rugby Club U16 | 5 | ||||||
Under 16 - Shield |
---|
SCC U16 | 12 | ||||||
Match #47: Sun, 12 Feb, 13:45 (Match #47: Sun, 12 Feb, 13:45) | |||||||
SCC U16 | |||||||
SDAR LIONS U16 | 5 | ||||||
Under 16 - 9th/10th Place |
---|
Cobrats U16 WLK | 28 | ||||||
Match #46: Sun, 12 Feb, 13:30 (Match #46: Sun, 12 Feb, 13:30) | |||||||
Cobrats U16 | |||||||
KL Tigers Green U16 | 0 | ||||||
Under 14 - Cup |
---|
Tanglin Rugby Club U14 | 0 | ||||||
Match #64: Sun, 12 Feb, 15:00 (Match #64: Sun, 12 Feb, 15:00) | |||||||
Centaurs U14 | |||||||
Centaurs U14 | 10 | ||||||
Under 14 - Plate |
---|
SCC U14 | - | ||||||
Match #63: Sun, 12 Feb, 14:45 (Match #63: Sun, 12 Feb, 14:45) | |||||||
SDAR LIONS U14 | - | ||||||
Under 14 - Bowl |
---|
SEMASHUR ZEALORD U14 | 17 | ||||||
Match #62: Sun, 12 Feb, 14:30 (Match #62: Sun, 12 Feb, 14:30) | |||||||
SEMASHUR ZEALORD U14 | |||||||
KL Tigers Red U14 | 14 | ||||||
Under 14 - Shield |
---|
Oldham Gold U14 | 17 | ||||||
Match #61: Sun, 12 Feb, 14:15 (Match #61: Sun, 12 Feb, 14:15) | |||||||
Oldham Gold U14 | |||||||
Panthers 11 U14 | 5 | ||||||
Under 14 - 9th/10th Place |
---|
Saina U14 | 29 | ||||||
Match #60: Sun, 12 Feb, 15:00 (Match #60: Sun, 12 Feb, 15:00) | |||||||
Saina U14 | |||||||
Python SAKBA | 0 | ||||||
Under 14 - 11th/12th Place |
---|
InterGomb U14 | 5 | ||||||
Match #59: Sun, 12 Feb, 14:45 (Match #59: Sun, 12 Feb, 14:45) | |||||||
InterGomb U14 | |||||||
SEMESRA U14 | 5 | ||||||
Under 14 - 13th/14th Place |
---|
Cobrats U14 | 27 | ||||||
Match #58: Sun, 12 Feb, 14:30 (Match #58: Sun, 12 Feb, 14:30) | |||||||
Cobrats U14 | |||||||
Oldham Blue U14 | 0 | ||||||
Under 14 - 15th/16th Place |
---|
DU Titans U14 WLK | 28 | ||||||
Match #57: Sun, 12 Feb, 14:15 (Match #57: Sun, 12 Feb, 14:15) | |||||||
DU Titans U14 | |||||||
Titans RFC U14 | 0 | ||||||
Under 13 - Cup |
---|
Singapore BaaBaas U13 | 10 | ||||||
Match #49: Sun, 12 Feb, 13:00 (Match #49: Sun, 12 Feb, 13:00) | |||||||
Singapore BaaBaas U13 | |||||||
SCC Academy U13 | 5 | ||||||
Under 13 - Plate |
---|
KL Tigers Green U13 | 5 | ||||||
Match #48: Sun, 12 Feb, 12:45 (Match #48: Sun, 12 Feb, 12:45) | |||||||
ARPU Tornado U13 | |||||||
ARPU Tornado U13 | 27 | ||||||
Under 13 - Bowl |
---|
Tanglin Rugby Club U13 Rhinos | 5 | ||||||
Match #47: Sun, 12 Feb, 12:30 (Match #47: Sun, 12 Feb, 12:30) | |||||||
Centaurs U13 Grizzlies | |||||||
Centaurs U13 Grizzlies | 24 | ||||||
Under 13 - Shield |
---|
Black Bison Rugby | 10 | ||||||
Match #46: Sun, 12 Feb, 12:15 (Match #46: Sun, 12 Feb, 12:15) | |||||||
Black Bison Rugby | |||||||
Tanglin Rugby Club U13 Leopards | 5 | ||||||
Under 13 - 9th/10th Place |
---|
Dragons U13 | 5 | ||||||
Match #45: Sun, 12 Feb, 12:00 (Match #45: Sun, 12 Feb, 12:00) | |||||||
Mighty Raptors | |||||||
Mighty Raptors | 5 | ||||||
Under 13 - 11th/12th Place |
---|
COBRATS U13 | 5 | ||||||
Match #44: Sun, 12 Feb, 11:45 (Match #44: Sun, 12 Feb, 11:45) | |||||||
COBRATS U13 | |||||||
SK Setiawangsa U13 | 0 | ||||||
Under 13 - 13th/14th Place |
---|
KL Saracens U13 | 19 | ||||||
Match #43: Sun, 12 Feb, 11:30 (Match #43: Sun, 12 Feb, 11:30) | |||||||
KL Saracens U13 | |||||||
KL Tigers Red U13 | 7 | ||||||
Under 12 - Cup |
---|
Oldham Blue U12 | 5 | ||||||
Match #64: Sun, 12 Feb, 11:45 (Match #64: Sun, 12 Feb, 11:45) | |||||||
SCC Academy U12 | |||||||
SCC Academy U12 | 22 | ||||||
Under 12 - Plate |
---|
Rugby School Thailand U12 | 14 | ||||||
Match #63: Sun, 12 Feb, 11:45 (Match #63: Sun, 12 Feb, 11:45) | |||||||
Rugby School Thailand U12 | |||||||
Centaurs U12 Comets | 12 | ||||||
Under 12 - Bowl |
---|
Saints RFC U12 | 15 | ||||||
Match #62: Sun, 12 Feb, 11:30 (Match #62: Sun, 12 Feb, 11:30) | |||||||
Saints RFC U12 | |||||||
Bilal Troopers U12 | 5 | ||||||
Under 12 - Sheild |
---|
Cobrats U12 | 12 | ||||||
Match #61: Sun, 12 Feb, 11:30 (Match #61: Sun, 12 Feb, 11:30) | |||||||
Cobrats U12 | |||||||
Tanglin Rugby Club U12 Grey Wolves | 0 | ||||||
Under 12 - 9th/10th Place |
---|
Tanglin Rugby Club U12 Jaguars | 20 | ||||||
Match #60: Sun, 12 Feb, 11:15 (Match #60: Sun, 12 Feb, 11:15) | |||||||
Tanglin Rugby Club U12 Jaguars | |||||||
KL Saracens U12 | 0 | ||||||
Under 12 - 11th/12th Place |
---|
KL Tigers Green U12 | 29 | ||||||
Match #59: Sun, 12 Feb, 11:15 (Match #59: Sun, 12 Feb, 11:15) | |||||||
KL Tigers Green U12 | |||||||
Oldham Gold U12 | 0 | ||||||
Under 12 - 13th/14th Place |
---|
Dragons U12 | 10 | ||||||
Match #58: Sun, 12 Feb, 11:00 (Match #58: Sun, 12 Feb, 11:00) | |||||||
Segamat Raven U12 | |||||||
Segamat Raven U12 | 17 | ||||||
Under 12 - 15th/16th Place |
---|
TM2 Hurricanes U12 | 5 | ||||||
Match #57: Sun, 12 Feb, 11:00 (Match #57: Sun, 12 Feb, 11:00) | |||||||
TM2 Hurricanes U12 | |||||||
KL Tigers Red U12 | 0 | ||||||
Under 11 - Cup |
---|
Dragons U11 | 7 | ||||||
Match #64: Sun, 12 Feb, 11:45 (Match #64: Sun, 12 Feb, 11:45) | |||||||
SCC Academy U11 | |||||||
SCC Academy U11 | 27 | ||||||
Under 11 - Plate |
---|
Saints U11 | 17 | ||||||
Match #63: Sun, 12 Feb, 11:45 (Match #63: Sun, 12 Feb, 11:45) | |||||||
Saints U11 | |||||||
Singapore Irish Rugby Club U11 | 0 | ||||||
Under 11 - Bowl |
---|
D'Rhinos - U11 | 36 | ||||||
Match #62: Sun, 12 Feb, 11:30 (Match #62: Sun, 12 Feb, 11:30) | |||||||
D'Rhinos - U11 | |||||||
SK Setiawangsa U11 | 0 | ||||||
Under 11 - Shield |
---|
Centaurs U11 Mustangs | 14 | ||||||
Match #61: Sun, 12 Feb, 11:30 (Match #61: Sun, 12 Feb, 11:30) | |||||||
Sk Taman Midah 2 U11 | |||||||
Sk Taman Midah 2 U11 | 14 | ||||||
Under 11 - 9th/10th Place |
---|
Oldham Juniors U11 | 0 | ||||||
Match #60: Sun, 12 Feb, 11:15 (Match #60: Sun, 12 Feb, 11:15) | |||||||
Tanglin Rugby Club U11 | |||||||
Tanglin Rugby Club U11 | 22 | ||||||
Under 11 - 11th/12th Place |
---|
TJ Falcon U11 | 0 | ||||||
Match #59: Sun, 12 Feb, 11:15 (Match #59: Sun, 12 Feb, 11:15) | |||||||
KL Tigers U11 | |||||||
KL Tigers U11 | 17 | ||||||
Under 11 - 13th/14th Place |
---|
KL Saracens U11 | 0 | ||||||
Match #58: Sun, 12 Feb, 11:00 (Match #58: Sun, 12 Feb, 11:00) | |||||||
Cyborg U11 | |||||||
Cyborg U11 | 12 | ||||||
Under 11 - 15th/16th Place |
---|
Cobrats U11 | 5 | ||||||
Match #57: Sun, 12 Feb, 11:00 (Match #57: Sun, 12 Feb, 11:00) | |||||||
BBRC U11 | |||||||
BBRC U11 | 7 | ||||||
Under 10 - Cup |
---|
KL Tigers Red U10 | 0 | ||||||
Match #49: Sun, 12 Feb, 10:00 (Match #49: Sun, 12 Feb, 10:00) | |||||||
SCC Academy U10 | |||||||
SCC Academy U10 | 5 | ||||||
Under 10 - Plate |
---|
SK Setiawangsa | 0 | ||||||
Match #48: Sun, 12 Feb, 09:45 (Match #48: Sun, 12 Feb, 09:45) | |||||||
Tanglin Harlequins U10 | |||||||
Tanglin Harlequins U10 | 17 | ||||||
Under 10 - Bowl |
---|
Tanglin Scorpions U10 | 7 | ||||||
Match #47: Sun, 12 Feb, 09:45 (Match #47: Sun, 12 Feb, 09:45) | |||||||
Singapore Irish Rugby Club U10 | |||||||
Singapore Irish Rugby Club U10 | 14 | ||||||
Under 10 - Shield |
---|
Dragons U10 | 5 | ||||||
Match #46: Sun, 12 Feb, 09:30 (Match #46: Sun, 12 Feb, 09:30) | |||||||
Centaurs Wolverines U10 | |||||||
Centaurs Wolverines U10 | 5 | ||||||
Under 10 - 9th/10th Place |
---|
Saints U10 | 7 | ||||||
Match #45: Sun, 12 Feb, 09:30 (Match #45: Sun, 12 Feb, 09:30) | |||||||
KL Tigers Green U10 | |||||||
KL Tigers Green U10 | 19 | ||||||
Under 10 - 11th/12th Place |
---|
Cobrats U10 | 7 | ||||||
Match #44: Sun, 12 Feb, 09:15 (Match #44: Sun, 12 Feb, 09:15) | |||||||
KL Saracens U10 | |||||||
KL Saracens U10 | 14 | ||||||
Under 10 - 13th/14th Place |
---|
TM2 Hurricanes WLK | 28 | ||||||
Match #43: Sun, 12 Feb, 09:15 (Match #43: Sun, 12 Feb, 09:15) | |||||||
TM2 Hurricanes | |||||||
Royal Town Warriors | 0 | ||||||
Under 9 - Cup |
---|
SCC Academy U9 | 5 | ||||||
Match #50: Sun, 12 Feb, 13:00 (Match #50: Sun, 12 Feb, 13:00) | |||||||
SCC Academy U9 | |||||||
Tanglin Panthers U9 | 0 | ||||||
Under 9 - Plate |
---|
Tanglin Cheetahs U9 | 29 | ||||||
Match #49: Sun, 12 Feb, 13:15 (Match #49: Sun, 12 Feb, 13:15) | |||||||
Tanglin Cheetahs U9 | |||||||
Dragons U9 | 5 | ||||||
Under 9 - Bowl |
---|
Cobrats U9 | 5 | ||||||
Match #48: Sun, 12 Feb, 13:30 (Match #48: Sun, 12 Feb, 13:30) | |||||||
Centaurs U9 Tryranosaurus | |||||||
Centaurs U9 Tryranosaurus | 7 | ||||||
Under 9 - Shield |
---|
KL Tigers U9 | 5 | ||||||
Match #47: Sun, 12 Feb, 13:45 (Match #47: Sun, 12 Feb, 13:45) | |||||||
KL Tigers U9 | |||||||
Singapore Irish U9 | 0 | ||||||
Under 9 - 9th/10th Place |
---|
Saints U9 | 17 | ||||||
Match #46: Sun, 12 Feb, 14:00 (Match #46: Sun, 12 Feb, 14:00) | |||||||
Saints U9 | |||||||
KL Saracens U9 | 0 | ||||||
Under 8 Touch - Cup |
---|
KL Saracens U8 | 3 | ||||||
Match #50: Sun, 12 Feb, 14:30 (Match #50: Sun, 12 Feb, 14:30) | |||||||
KL Tigers U8 1 | |||||||
KL Tigers U8 1 | 5 | ||||||
Under 8 Touch - Plate |
---|
Stingrays U8 | 2 | ||||||
Match #49: Sun, 12 Feb, 14:15 (Match #49: Sun, 12 Feb, 14:15) | |||||||
Centaurs U8 Megladons | |||||||
Centaurs U8 Megladons | 2 | ||||||
Under 8 Touch - Bowl |
---|
KL Tigers Green U8 | 4 | ||||||
Match #48: Sun, 12 Feb, 14:00 (Match #48: Sun, 12 Feb, 14:00) | |||||||
KL Tigers Green U8 | |||||||
Tanglin Thunder U8 | 2 | ||||||
Under 8 Touch - Shield |
---|
SCC Academy U8 | 1 | ||||||
Match #47: Sun, 12 Feb, 13:45 (Match #47: Sun, 12 Feb, 13:45) | |||||||
D'Rhino U8 | |||||||
D'Rhino U8 | 3 | ||||||
Under 8 Touch - 9th/10th Place |
---|
Dragons U8 | 4 | ||||||
Match #46: Sun, 12 Feb, 13:30 (Match #46: Sun, 12 Feb, 13:30) | |||||||
Dragons U8 | |||||||
Cobrats U8 | 2 | ||||||
Under 7 Touch - Cup |
---|
KL Tigers U7 | 2 | ||||||
Match #40: Sun, 12 Feb, 13:15 (Match #40: Sun, 12 Feb, 13:15) | |||||||
KL Tigers U7 | |||||||
SCC U7 | 0 | ||||||
Under 7 Touch - Plate |
---|
Centaurs Vikings U7 | 2 | ||||||
Match #39: Sun, 12 Feb, 13:00 (Match #39: Sun, 12 Feb, 13:00) | |||||||
Centaurs Vikings U7 | |||||||
Dragons U7 | 1 | ||||||
Under 7 Touch - Bowl |
---|
Tanglin Rubgy Club U7 | 2 | ||||||
Match #38: Sun, 12 Feb, 12:45 (Match #38: Sun, 12 Feb, 12:45) | |||||||
Singapore Irish U7 | |||||||
Singapore Irish U7 | 3 | ||||||
Under 7 Touch - Shield |
---|
Cyborg U7 | 0 | ||||||
Match #37: Sun, 12 Feb, 12:30 (Match #37: Sun, 12 Feb, 12:30) | |||||||
Cobrats U7 | |||||||
Cobrats U7 WLK | 4 | ||||||
Under 18 Girls Touch - Cup |
---|
Tanglin Rugby Club U18 | 5 | ||||||
Match #32: Sun, 12 Feb, 13:45 (Match #32: Sun, 12 Feb, 13:45) | |||||||
Tanglin Rugby Club U18 | |||||||
KL Saracens U18 | 1 | ||||||
Under 18 Girls Touch - Plate |
---|
Semashur U18 § | 4 | ||||||
Match #31: Sun, 12 Feb, 13:45 (Match #31: Sun, 12 Feb, 13:45) | |||||||
Semashur U18 | |||||||
Thunderz SAK RC U18 | 2 | ||||||
Under 18 Girls Touch - Bowl |
---|
TKC La Reine U18 | 1 | ||||||
Match #30: Sun, 12 Feb, 13:00 (Match #30: Sun, 12 Feb, 13:00) | |||||||
KL Tigers U18 | |||||||
KL Tigers U18 | 2 | ||||||
Under 18 Girls Touch - Shield |
---|
SESERI Ludisia U18 | 2 | ||||||
Match #29: Sun, 12 Feb, 13:00 (Match #29: Sun, 12 Feb, 13:00) | |||||||
SESERI Ludisia U18 | |||||||
SEMESTA U18 | 1 | ||||||
Under 15 Girls Touch - Cup |
---|
Tanglin Typhoons | 2 | ||||||
Match #32: Sun, 12 Feb, 13:30 (Match #32: Sun, 12 Feb, 13:30) | |||||||
Tanglin Typhoons | |||||||
SCC U15 | 0 | ||||||
Under 15 Girls Touch - Plate |
---|
SEMASHUR U15 | 1 | ||||||
Match #31: Sun, 12 Feb, 13:30 (Match #31: Sun, 12 Feb, 13:30) | |||||||
SEMASHUR U15 | |||||||
TKC La Reine U15 | 0 | ||||||
Under 15 Girls Touch - Bowl |
---|
SESERI Ludisia U15 | 2 | ||||||
Match #30: Sun, 12 Feb, 12:45 (Match #30: Sun, 12 Feb, 12:45) | |||||||
SESERI Ludisia U15 | |||||||
Cobrats U15 | 2 | ||||||
Under 15 Girls Touch - Shield |
---|
SMK Seri Bintang Utara U15 | 2 | ||||||
Match #29: Sun, 12 Feb, 12:45 (Match #29: Sun, 12 Feb, 12:45) | |||||||
KL Tigers U15 | |||||||
KL Tigers U15 | 3 | ||||||
Under 12 Girls Touch - Cup |
---|
SCC Rugby Academy U12 | 3 | ||||||
Match #32: Sun, 12 Feb, 13:15 (Match #32: Sun, 12 Feb, 13:15) | |||||||
SCC Rugby Academy U12 | |||||||
TJ Falcon GT U12 | 1 | ||||||
Under 12 Girls Touch - Plate |
---|
AG HULK SKBUD2 U12 | 0 | ||||||
Match #31: Sun, 12 Feb, 13:15 (Match #31: Sun, 12 Feb, 13:15) | |||||||
Dragons U12 | |||||||
Dragons U12 | 1 | ||||||
Under 12 Girls Touch - Bowl |
---|
TRC Leopards GT U12 | 3 | ||||||
Match #30: Sun, 12 Feb, 12:30 (Match #30: Sun, 12 Feb, 12:30) | |||||||
TRC Leopards GT U12 | |||||||
Cobrats U12 | 0 | ||||||
Under 12 Girls Touch - Shield |
---|
Musketeers U12 | 2 | ||||||
Match #29: Sun, 12 Feb, 12:30 (Match #29: Sun, 12 Feb, 12:30) | |||||||
Musketeers U12 | |||||||
Cyborg GT U12 | 1 | ||||||